Değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımız,

REDLINE olarak, Koronavirüs (COVID -19) ile ilgili gelişmeleri en başından beri çok yakından takip ediyoruz.
Bu süreçte Sağlık Bakanlığımız tarafından ülkemizde görülen vakaların açıklanmasının ardından önceden almış olduğumuz tedbirleri daha da artırdığımızı bildirmek isteriz.
Bu bağlamda verdiğimiz hizmet ve teknik desteğimizde aksaklık yaşanmadan ve herhangi bir kesintiye gitmeden Koronavirüs salgınına karşı tüm çalışanlarımız ve toplum sağlığının korunması adına, aldığımız ve almaya devam ettiğimiz tedbirleri sizlerle paylaşmak istiyoruz:
• İstanbul’da bulunan merkez binamız dezenfeksiyon işlemleri düzenli olarak yapılmakta olup sıkı bir denetim altında devam etmektedir.
• Tüm çalışanlarımız için maske ve steril eldiven kullanımı uygulamasına geçilmiştir.
• Çalışma alanlarında dezenfektan kullanımı zorunlu hale getirilerek sıkça kullanılmasına özen gösterilmektedir.
• Üretim, arge ve diğer çalışma alanlarımızın tamamında hijyen planları yenilenerek sıkılaştırılmış, dezenfekte ürünleri ile temizlik işlemleri artırılmıştır.
• Virüsten korunma yöntemlerine dair çalışanlarımız sürekli olarak bilgilendirilmektedir.
• Koronavirüs açısından riskli grupta bulunan veya talepleri doğrultusunda çalışanlarımıza evden çalışma imkanı sağlanmıştır.
• Mutfak, yemekhane, kafeterya, hobi alanı, dinlenme yerleri ve asansörler gibi ortak kullanım alanlarında özel hijyen tedbirleri alınmış olup havalandırma ve temizlik uygulamaları ve denetimleri artırılmıştır.
• Şirket bünyemizde gerçekleştirilen toplantı ve konferanslar ileri bir tarihe ertelenmiş olup tüm yurtiçi ve yurtdışı iş seyahatleri, toplantı, eğitim, seminer vb. etkinlikler durdurulmuştur.
Aldığımız tedbirlerle, şirketimiz bünyesinde ve tüm bayilerimizde düzenli olarak dezenfekte çalışmaları sürdürülmektedir. Çalışanlarımızın ve toplum sağlığının korunması adına sağlıklı bir ortamda güvenle hizmet verebilmek için çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü bildirir, sağlıklı günler dileriz.
Saygılarımızla,

DTS ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Comments are closed.